Jsem vlastníkem pozemku

Jste-li vlastníkem pozemku, na kterém je umístěn telekomunikační vysílač, máte štěstí. Můžeme od Vás odkoupit stávající nájemní smlouvu. Získáte od nás vysokou finanční částku, a to dopředu a nevratně. Vyměníte nejistotu nájmu za jistou finanční hotovost.
Jsem soukromým vlastníkem

Pokud máte smlouvu o pronájmu části pozemku nebo nemovitosti pro umístění telekomunikačního vysílače, můžete jí výrazně zhodnotit a získat finance navíc. Nechte svou nemovitost vydělávat!

Jsme společnost
Vyměňte svou nájemní smlouvu, která má jen malý dopad na vaši činnost a rozpočet za okamžitý kapitál, který můžete využít k investicím a vytváření dalších hodnot. S nulovým rizikem, za nulové náklady a bez zajištění.
Jsme společenstvím vlastníků / bytové družstvo
Kdo by si nepřál mít ve fondu dostatek peněz, aby nemusel dlouhá léta vybírat členské příspěvky, mohl provádět potřebné opravy a modernizace nebo rozdělit kapitál mezi vlastníky?!
Jsem správce nemovitosti
Jako profesionál máte možnost poradit svým klientům, jak získat finance. Které mohou investovat do zvýšení tržní hodnoty své nemovitostí, dále je zhodnocovat nebo jim dopomoci uskutečnit jejich vlastní sny a plány.
Jsme samospráva

Města, obce či kraje mohou získat pravidelný přítok kapitálu do svých rozpočtů, díky řízeným nájmům za umístěná telekomunikační zařízení. Nebo získat jednorázový kapitál k potřebným investicím.