Jsem soukromý vlastník

Vydělávejte na své nemovitosti! Pokud máte smlouvu o pronájmu pro umístění telekomunikačního vysílače na svém pozemku, střeše, komínu nebo zahradě, můžete ji zhodnotit s TIP ČR. A ihned získat významnou částku, která vám pomůže dosáhnout svých plánů.

Zvyšte svůj zisk: kapitalizujte svůj majetek s TIP ČR

Pokud máte smlouvu o pronájmu své nemovitosti pro umístění telekomunikační technologie, můžete ji zhodnotit a vyměnit za finanční kapitál.
Nerozpouštějte své peníze za běžné výdaje a nenechte je mizet, tak jak se to u malých částek běžně stává. Využijte je naplno. Prodejem smlouvy TIP ČR vyměníte nájemné za kapitál a získáte jednorázově velkou sumu peněz, kterou lze využít mnoha způsoby:

Reference

Vaše zkušenosti jsou pro nás tou nejlepší referencí.

Jan Pokorný
google.com - recenze
Read More
"Jako majitel pozemku s vysílačem mobilního operátora jsem byl mnohokrát kontaktován se zájmem o prodej tohoto pozemku. Tato firma byla první, která učinila zajímavou nabídku, postarali se o nacenění, smlouvu, kompletní servis. Doporučuji."
Pavel Kmošek
google.com - recenze
Read More
"S firmou mám osobní, velmi dobrou zkušenost. Jednání pana Šlajcha a pana Líma bylo profesionální a moje záležitost byla vyřízena k naprosté spokojenosti. Obchodní spolupráci s firmou doporučuji."
Previous
Next

Jste soukromý vlastník? Jak vám můžeme pomoci?

Vyplňte následující formulář