Seznamte se s TIP ČR

Jsme dceřinou společností skupiny Telecom Infrastructure Partners.

Jsme zodpovědní za investice v České republice, za správu a optimalizaci nájemních smluv, stejně jako za navázání spolupráce s telekomunikačními společnostmi.

Zkušenosti a inovace

Na rozdíl od mnoha jiných organizací, které nemají vlastní kapitál nebo stabilní finanční likviditu, využívá TIP ČR zdrojů investičních společností INFRABRIDGE, Swiss Life Asset Managers a dalších, které disponují kapitálem v řádu stovek miliard EUR. TIP posiluje svoji pozici jako nejrychleji se rozvíjející společnost investující do telekomunikační infrastruktury na globálním trhu.
Našim zakladatelem a CEO je Eric Overman, který jako první začal již v roce 2009 investovat do pronájmu infrastruktury mimo americký trh, kde jsou tyto transakce běžné již několik desítky let dekád. Investiční portfolio společností založených panem Overmanem ( AP Wireless – Radius a TIP) se dnes skládá z tisíců pronájmů i vlastních nemovitostí ve dvaceti zemích Evropy, Austrálii, Severní a Jižní Americe i Asii.
Eric Overman

Eric Overman

CEO
Janusz Bialek

Janusz Bialek

Senior viceprezident a regionální ředitel Polsko, Česká republika, Pobaltské státy a Korea
Vladimír Šlajch

Vladimír Šlajch

Viceprezident a generální ředitel, Česká Republika
TIP ČR se zaměřuje na individuální potřeby každého vlastníka nemovitosti. Nejedná se jen o přímé investice, ale také o související služby, jako kontrolu a optimalizaci podmínek nájemních smluv a výše nájmů i profesionální správu těchto pronájmů pro společnosti, kraje, města, obce, společenství vlastníků jednotek, bytová družstva a soukromé vlastníky. V České republice působíme již čtvrtým rokem a stále rostoucí počet klientů dokládá naši prospěšnost.
Seznamte se s TIP ČR