Jsme společenství vlastníků

Zastupujete společenství vlastníků nemovitostí? Získejte prostředky k odstranění či snížení měsíčních poplatků odváděných do fondů oprav, získejte finance na provedení nutné rekonstrukce bytového domu nebo rozdělte velkou sumu peněz mezi vlastníky!

Převeďte své nájmy na výnosný a bezpečný kapitál.

Které společenství vlastníků si nepřeje mít dostatek peněz, aby nemuselo platit poplatky po mnoho let, mohlo provést potřebné opravy a modernizace nebo rozdělit kapitál mezi vlastníky?

S námi zapomenete na starosti spojené s fakturací, s demontážemi antén a na neustále handlování o výši přiměřeného nájmu. Získáte maximum, které budete moci využít přesně podle vašich představ.

Výnos a efektivita pro společenství vlastníků.

Prodejte svou smlouvu TIP ČR a získejte velkou sumu peněz, která vám umožní:
Pokud vaše společenství vlastníků spolupracuje se správcem nemovitostí, informujte ho o možnosti kapitalizace a požádejte ho o poskytnutí potřebné dokumentace, abychom pro vás mohli připravit investiční nabídku. Váš správce je kvalifikovaný profesionál, který vám poradí ohledně výhod spolupráce s TIP ČR.

Reference

Vaše zkušenosti jsou pro nás tou nejlepší referencí.

Antonio Pio
Read More
„Firma TIP INVERSORES wyjaśniła możliwości i zalety kapitalizacji umowy w realistyczny i empatyczny sposób. Podczas spotkania rady sąsiadów pomogła nam wypracować porozumienie, a także rozwiać obawy i niepewność niektórych właścicieli co do całej operacji. Część pieniędzy z kapitalizacji zachowamy na remonty strukturalne budynku oraz na pokrycie niezapłaconych rachunków, a resztę podzielimy między wszystkich właścicieli. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu i wsparcia, jakie otrzymaliśmy”.

Zastupujete společenství vlastníků? Můžeme vám pomoci.

Vyplňte prosím následující formulář.